Aktuálně

 
Back to top

Nemohli jste na konferenci INSPO? Videozáznamy všech 30 přednášek už jsou k dispozici

Dotazník mezi účastníky 14. ročníku konference INSPO potvrdil velkou spokojenost s úrovní konference. Známku 1 jí udělilo 56 procent respondentů a dvojku 38 procent. Známým, pro které je téma konference relevantní, by účast na konferenci doporučilo 75 % (s hodnocením 1) a 21 % (s oceněním 2). Ti, kdo se na konferenci nedostali, se nyní mohou podívat na videozáznamy všech 30 přednášek. Tuto možnost uvítají i účastníci konference, protože jednání probíhalo najednou ve třech sálech.

Videozáznamy pořídilo středisko Teiresiás pro pomoc studentům Masarykovy univerzity se specifickými nároky. Všechny obsahují pohled na prezentaci a v menších oknech na přednášejícího a na tlumočníky do znakového jazyka. Titulky budou doplňovány postupně.

Přehled videozáznamů najdete na http://www.helpnet.cz/inspo/inspo-2014, kde se nacházejí také  příspěvky přednášejících do sborníku konference. A portál Helpnet byl nejčastějším informačním zdrojem (49 %), odkud se návštěvníci dozvěděli o konferenci. Jen 8 procent účastníků uvedlo, že poznatky z ní nevyužijí. Dotazník rovněž umožnil respondentům navrhnout jednu změnu, kterou by organizátoři měli udělat. V odpovědích se objevila řada námětů, ke kterým bude přihlédnuto při přípravě 15. ročníku INSPO, která již začíná.

(wr)

Přidat komentář