Aktuálně

 
Back to top

INSPO 2015: výzva pro přednášející prodloužena

Konference INSPO každoročně představuje nové informační a komunikační technologie, projekty a služby pro osoby se specifickými potřebami. Její 15. ročník se uskuteční v sobotu 28. března 2015 v Kongresovém centru Praha. Připravuje se řada organizačních novinek, dokončuje se program konference, a protože v něm zbývá ještě pár volných míst, pořádající BMI sdružení prodlužuje výzvu pro přednášející do konce roku 2014.

Zatímco dopolední program je již zaplněn, stejně jako odpolední sekce věnovaná přístupnosti nejen webu, volný prostor se ještě najde v sekci o vzdělávání osob se zdravotním postižením a v sekci věnované technologiím pro osoby se sluchovým postižením. 

 

Nabídky na vystoupení na konferenci je možné zasílat do 31. prosince na adresu winter@brezen.cz ve formě stručné osnovy, co by měla přednáška obsahovat. Poté, co programový výbor vybere a sestaví z nabídek program, dostanou přednášející podrobnější instrukce. Termín pro odevzdání příspěvku do sborníku je  25. února 2015, aby bylo dost času na zredigování příspěvků a výrobu sborníku. 

 

Novinkou 15. ročníku bude soutěž o nejlepší prezentaci, kdy na základě hlasování účastníků bude udělena vítězi v každé sekci cena  5000 Kč. Tato cena má motivovat přednášející k co nejlepší přípravě. K dispozici budou mít PC s dataprojektorem a připojením k internetu a jejich prezentace by se měla vejít do 15 minut. V ní by se měli soustředit na nejdůležitější informace s tím, že podrobněji mohou vše rozvést v příspěvku do sborníku konference, který obdrží všichni účastníci.

 

Také pro vystavující organizace bude připravena cena 5000 Kč za nejlepší  expozici, o které rozhodnou hlasováním návštěvníci. Rovněž zájemci o prezentaci ve výstavní části se mohou přihlásit na adresu winter@brezen.cz.

 

Generálním partnerem konference INSPO 2015 je Nadace Vodafone, partnery jsou AutoCont CZ, ERA a středisko Teiresiás, mediálním ČTK Protext a Helpnet.

Přidat komentář