Aktuálně

 
Back to top

Videa

Videoreportáž Hanky Kosové z konference INSPO 2021.

 

Kanál konference INSPO na YouTube

Zde najdete videozáznamy přednášek z konference INSPO od roku 2013.

Liteerární soutěž Internet a můj handicap 2019

Do 15. ročníku se přihlásilo 17 autorů. Zvítězil ohluchlý Ladislav Kratochvíl, druhé místo obsadil vozíčkář Ivan Jergl a na třetím místě skončil nevidomý Radek Žalud.

Zde jsou  jejich videoprofily. 

 

 

 

 

 

 

Literární soutěž Internet a můj handicap 2018

Do 14. ročníku došlo 34 příspěvků. Vítěz Alexandr Zvonek se stal prvním autorem, který v soutěži zvítězil dvakrát. Na druhém místě skončil Ivan Jergl a třetí se umístila Klára Maršálková. Rovněž o nich jsme natočili videoprofily. 

 

 

Literární soutěž Internet a můj handicap 2017

Tradičně byly na konferenci INSPO 2017 vyhlášeny také výsledky literární soutěže Internet a můj handicap. Do 13. ročníku došlo 34 příspěvků, první místo získal Richard Bureš, druhé obsadila Věra Schmidová a třetí Roman Pišný. Zde jsou jejich videoprofily.

 

 

 

 

Literární soutěž Internet a můj handicap 2016

Na konferenci INSPO 2016 byly vyhlášeny také výsledky 12. ročníku literární soutěže Internet a můj handicap. První místo získal Alexandr Zvonekna dalších místech skončily Lenka Ševčíková a Marie MackováZde jsou jejich videoprofily. 

 

 

Literární soutěž Internet a můj handicap 2015

Na konferenci INSPO 2015 byly vyhlášeny také výsledky 11. ročníku literární soutěže Internet a můj handicap. První místo získal Jiří Mára z Přerova, na dalších místech skončily Dana Ťukalová z Prahy a Olga Vyskočilová z Červeného Újezdu. Zde jsou jejich videoprofily. 

 

 

 

 

Cenu Rafael získala Česká asociace paraplegiků - CZEPA

Na konferenci INSPO 28. března 2015 byla udělena poprvé Cena Nadace Vodafone Rafael za ICT inovace pro důstojnější život lidí se zdravotním postižením, spojená s částkou 300 000 korun.

 

K čemu se hodí 3D tisk?

Videopozvánka prozrazuje jednu z konkrétních možností využití výhod 3D tisku. Účastníci konference INSPO se seznámí ještě s řadou dalších - a to jsme teprve na začátku vzrušujícího rozvoje 3D technologií. 

 

Pozvánka na konferenci INSPO 2015

 

 

Cena Nadace Vodafone Rafael

Jednou z novinek konference INSPO 2015 bude předání Ceny Nadace Vodafone Rafael, s níž je spojena částka 300 000 Kč. O cenu za ICT inovace pro důstojnější život lidí se zdravotním postižením se mohou ucházet neziskovky do 17. února 2015. Podrobnosti najdou zde. 

 

 

Reportáž Hanky Kosové z konference INSPO 2014