Aktuálně

 
Back to top

Registrace

Jubilejní 20. ročník konference INSPO se uskuteční kvůli epidemické situaci v náhradním termínu až 10. dubna 2021 Kongresovém centru Praha. Připraven je inspirativní PROGRAM, který nabídne užitečné informace pro uživatele s různými specifickými potřebami. 

S ohledem na stále rostoucí počet účastníků jsme poprvé přistoupili k použití profesionálního systému registrace a odbavování účastníků na konferenci. Systém firmy GoOut, osvědčený při prodeji vstupenek na stovky koncertů, divadelních představení, výstav a dalších akcí, přináší několik změn do zavedené praxe, na kterou byli zvyklí pravidelní účastníci INSPO.

Platba nyní probíhá předem, odpadne zdržující placení v hotovosti při prezenci. Při registraci je možné vybrat si platbu kartou, převodem, přes Google Pay nebo na fakturu. Jsme si vědomi toho, že zdravotní či jiné důvody mohou znemožnit někomu účast na konferenci. Pokud zruší svoji registraci (oznámením na info@helpnet.czdo 31. března 2021, bude mu celá zaplacená částka vrácena. V případě pozdějšího odhlášení dostane nazpět poloviční částku. Může ale přenechat svoji vstupenku někomu jinému. 

Cena vstupenky je 600 Kč, účastníci s průkazem ZTP, ZTP/P a TP a jejich osobní asistenti zaplatí jen 300 Kč. 

Po zaplacení vám přijde vstupenka mailem. Tu si můžete vytisknout, anebo ji zobrazit v aplikaci GoOut ve svém mobilním telefonu (odkaz na její stažení najdete v mailu). Pokud někdo nemá tiskárnu ani smartphone, stačí nahlásit u prezence své jméno. 

Takže teď už zbývá jen jediné - použít tento REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.  Máte-li dotaz k registračnímu formuláři nebo se s námi chcete kvůli registraci spojit, napište prosím email na info@helpnet.cz.

S ohledem na aktuální omezení vlády týkajících se max. návštěvnosti akcí je předprodej vstupenek v tuto chvíli pozastaven. Máte-li zájem se stát náhradníkem, napište nám email na irena@peterka.cz, pokud by se situace změnila, dáme vám obratem vědět.

Přidat komentář

Full HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.