Aktuálně

 
Back to top

Registrace

23. ročník konference INSPO proběhne v sobotu 25. listopadu 2023 již tradičně v Kongresovém centru Praha.

Ve spolupráci s přednášejícími jsme pro vás opět připravili PROGRAM, který nabídne užitečné informace nejen pro koncové uživatele, ale i pro jejich rodinné příslušníky, odborníky, učitele, knihovníky a vůbec všechny, koho zajímá tematika technologií či digitální přístupnosti pro uživatele s různými specifickými potřebami.

Po dobré zkušenosti z INSPO 2021 použijeme i v letošním roce k registraci a odbavování účastníků na konferenci systém firmy GoOut.

Platba tedy opět probíhá předem a díky tomu odpadne zdržující placení v hotovosti při prezenci. Při registraci je možné vybrat si platbu kartou, převodem, přes Google Pay nebo na fakturu.

Jsme si vědomi toho, že zdravotní či jiné důvody mohou znemožnit někomu účast na konferenci. Pokud zruší svoji registraci (oznámením na irena@peterka.cz) do neděle 12. listopadu 2023, bude mu vrácena celá zaplacená částka. Pozdější odhlášení je se stornem ve výši 100 % zaplacené částky.

Cena vstupenky je 600 Kč, účastníci s průkazem ZTP, ZTP/P a TP a jejich osobní asistenti zaplatí jen 300 Kč. Těm z vás, kdo budete chtít naši konferenci finančně podpořit a přispět třeba na dofinancování zvýhodněných vstupenek, nabízíme možnost zakoupit si vstupenku Podporovatel konference INSPO za 900 Kč.

Po zaplacení vám přijde vstupenka e-mailem. Tu si můžete vytisknout, anebo ji zobrazit v aplikaci GoOut ve svém mobilním telefonu (odkaz na její stažení najdete v mailu). Pokud nemáte tiskárnu ani smartphone, stačí nahlásit u prezence své jméno. 

Takže teď už zbývá jen jediné - použít tento REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.  Máte-li dotaz k registračnímu formuláři nebo se s námi chcete kvůli registraci spojit, napište prosím email na irena@peterka.cz. Registrace účastníků bude možná do 19. listopadu 2023 včetně.

Jak se účastníci dostanou na konferenci, co je čeká u prezence, co dostanou na oběd, jak si mohou zapůjčit tablet a další informace najdou včas na stránce ORGANIZAČNÍ POKYNY.

 

Přidat komentář

Full HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.