Aktuálně

 
Back to top

Konference INSPO se v roce 2022 uskuteční v netradiční podobě

V roce 2022 proběhne konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami netradičním způsobem. Protože v Kongresovém centru Praha nebudou k dispozici obvyklé prostory kvůli množství akcí v souvislosti s předsednictvím České republiky v Evropské unii, uskuteční se ve čtvrtek 3. listopadu od 10 do 12 hodin konference INSPO 2022 Online. Původně zamýšlená výstava INSPO EXPO 2022 se 10. listopadu v Kongresovém centru nekoná pro nedostatečný zájem vystavovatelů.

Online vysílání zajistí ze svých prostor Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity, které od letošního 22. ročníku přebírá organizování konference INSPO od BMI sdružení. Na INSPO 2022 Online naváže 3. listopadu od 13 do 15 hodin podzimní Agora 2022 Online, což je tradiční vzdělávací akce Střediska Teiresiás o ICT pro uživatele s těžkým zrakovým postižením.

„Na čtvrtek 10. listopadu máme rezervováno v Kongresovém centru Praha jedno foyer pro výstavu a menší sál pro doprovodný program,“ doplňuje Radek Pavlíček ze Střediska Teiresiás.

Zájemci o technologie pro uživatele s různým zdravotním postižením si tedy již mohou ve svých kalendářích vyznačit termín 3. listopadu. A doufat, že současná turbulentní doba nepřinese žádné změny do těchto plánů.

O dalším dění kolem obou akcí vás budeme informovat prostřednictvím našich obvyklých informačních kanálů.

Přidat komentář