Aktuálně

 
Back to top

Laboratoř Nadace Vodafone nabízí podporu technologickým projektům

Odbornou pomoc při rozjezdu technologických inovací nabízí Laboratoř Nadace Vodafone. Jde o akcelerační program, ve kterém zástupci neziskovek a společensky prospěšných podniků mohou posunout svůj technologický projekt od nápadu k finančně udržitelné realizaci. Uzávěrka přihlášek je 14. září. 

Program se skládá z pravidelných workshopů, ověřování nápadů v experimentech a spolupráce s mentory. Do programu bude na začátku vybráno dvacet společenských projektů, které změří své síly. Půlroční účast v Laboratoři ukáže, jaký projekt je schopen obstát na trhu a u jakého proběhl největší pokrok.

Během programu na účastníky čekají průběžné finanční odměny a absolutní vítěz obdrží 350 000 Kč na rozvoj svých aktivit. 

Projekty, které prošly Laboratoří Nadace Vodafone, fungují lépe a sbírají ocenění. Online aplikace Včelka získala cenu Česká inovace 2014 za sociální prospěšnost. Projekt Rekola zvítězil v soutěži pro studenty Social Impact Award 2014. Aplikace BlindShell vyhrála ocenění Vodafone Nápad roku 2014 a byla představena také na konferenci INSPO 2014.

Laboratoř přijímá přihlášky online do 14. 9. 2015 (včetně).

Více informací je na stránkách Laboratoře Nadace Vodafone. 

 

Přidat komentář